Звіт за вівторок (24.11.2015)

Доброго ранку, любі мої мафіозі!

Вчора, у чудовий вечір вівторка, сховавшись від холодної осінньої погоди, о 18.30 до затишного Челентано почали надходити цікаві люди - шанувальники мафії.
Усього було зареєстровано 21 гравець.

О 18.30 почалась перша рейтингова гра. Всього було зіграно 6 ігор.
Було приємно побачити так багато нових облич!

Було зіграно багато цікавих ігор, проте найнеочікуванішою звісно ж стала гра з нічиєю, де залишились віч-на-віч тільки маніяк і мафія. Ймовірність настання такої події доволі низька, тому всі присутні стали свідками такої унікальної ситуації.

Особливо запам"яталась гра, у якій мафія здобула просто-таки беззаперечну перемогу. В двох словах: в перший день місто вбиває маніяка, вночі мафія знищує комісара, а на наступний день виганяють мирного. Настає ніч, і лікар, маючи дуже низький шанс вгадати жертву, не вгадує в кого цілилась мафія, тому на наступний ранок - ще одна жертва - мирний. Перемога мафії - без жодних втрат.

Для того, щоб ви могли більш повно скласти для себе картину учорашніх баталій, опишу одну гру більш детально.

Червона команда:
12 - комісар;
10 - лікар;
9 - маніяк;
1,2,3,4,5 - мирні.

Команда чорних:
11 - дон;
7 - путана;
6,8 - мафії.

1 день
Місто виносить на переголосування гравців 4 та 9. 9 вимушений зізнатись, що він актив. 4 говорить хорошу червону промову, тому місто зрівнює їх обох.

1 ніч
Підступна мафія задумала вбивство відкритого актива 9, в чому їй допомагає путана 7 (Мальцев), яка заморожує 9. Комісар (12) робить перевірку і виявляє чорного 11 (Міша). Лікар (10) лікує себе.

2 день
Місто дізнається, що лишилось без маніяка, оскільки 9 вбито. 11 дон, починає переконувати всіх, що він комісар і оголошує чорну перевірку - 1. Справжній комісар 12 вимушений відкритись. Він наполягає, що 11 - чорний. Проте промова Міші дуже переконлива, тому місто вбиває мирного 1.

2 ніч
Мафія потирає руки і вбиває мирного 2. Путана 7 морозить лікаря 10. Комісар проводить ще одну перевірку і виявляє, що 7 також мафія.

3 день
Зрозуміло, що після вбивства 1, місто перестає довіряти лже-комісару і йде за справжнім комісаром 12. Проте емоції та переконання Міші, що то була прикра помилка - безцінні. Місто дружно голосує в 11, який є доном і забирає лікаря 10.

Спокійна і впевнена перемога мафії.

На цьому я і закінчу свій звіт.
Вечір пройшов у чудовій дружній атмосфері. Чекаємо вас на наступних зустрічах!
Вже сьогодні, в середу День Обговорень!

З найкращими побажаннями,
ваш МFC.

P.S. Перл вечора: "У него подозрительно дергались мышци вокруг рта". Хто був - той зрозуміє!

Автор - Самолюк АняПартнеры Обмен ссылками Админ