История создания клуба MAFIA FAMILY CLUB

Багато гравців цікавилися, звідки все пішло і як ми до такого докотились;)
Тож запасайтесь кавою/чаєм з солоденьким та пориньте зі мною у спогади!


Наш любий клуб мафії народився 18 квітня 2009 року з ігор на другому поверсі Пузатої Хати на Бесарабці. Дуже дивно, що там не зустріли Мальцева... хоча тоді він ще був школяриком ;)

 

1 етап. Весна 2009 року. За якийсь час до заснування фемілі мені пощастило потрапити на першу зустріч клубу Сицилія. Він тоді лише відпочкувався від клубу Чікаго - одного з найстаріших клубів мафії в Києві. Я був вражений тим, що я знав близько половини гравців! Настільки тісним виявилось наше рідне місто.Щоправда, моя перша гра в мафію завершилась на першому голосуванні, бо не знаючи особливо правил, не знав як реагувати на провокації і мене винесли першим в грі. Але догравши весь вечір, мафія дуже зачепила мене та припала до душі. На другу зустріч я вже притягнув з собою Дановського Ігоря, свого дуже доброго друга, який також одразу підсів на мафію. А як же інакше?;) Відігравши кілька ігор в Сицилії помітили для себе безліч моментів, які, на нашу думку, можна було організувати набагато краще.

 

 

2 етап.  Весна 2009 року. Ми з Дановським в той час були дуже молодими та перспективними хлопцями, та ще й легкими на підйом. До цього вже мали досвід спільної організації кількох підприємницьких проектів. То й вирішили створити свій клуб на власному баченні та з власною концепцією. Нас часто запитували, від якого клубу ми відпочкувались чи на основі якого клубу ми створили свій? Насправді, ми організували наш клуб лише зі своїх друзів. Перший гравець з іншого клубу, прийшов до нас десь через пів року після заснування. По суті, грати вміли лише ми з Ігорем, а також ще кілька друзів, які грали десь до цього.

 

На перші зустрічі збиралось до 15 чоловік, грали звичайними гральними картами. І ще з того часу запам'яталась фраза: «А в мене 7 бубова (мирний житель)!». Грати особливо не вміли, чорних карти було всього три. А путана грала за червоний. Та мафія все одно виграла більшість ігор. З найперших гравців ви мабуть чули лише про Денегу Віталія, з проекту «Повернись живим».

Перший сезон ігор склав 4 зустрічі, остання з яких практично не відбулась і ми поїхали догравати вечір в Сицилію. Не відбулась зустріч, тому що почалась пізня весна, пригріло сонечко і важко було зібрати людей до купи. Вирішили на літо зробити перерву і восени з новими силами почати ще один етап життя клубу, який виявився стартом чогось неймовірного;))

 

3 етап. Осінь 2009 року. 11 жовтня після літньої перерви зібрались в легендарному «Альфі» на Лук'янівці, одразу на 2 ігрових столи! Було настільки круто та весело, що усі дуже сподобалось. Інаші друзі одразу з наступної зустрічі почали приводити своїх друзів.На другу- третю зустріч ми вже стабільно грали на 2, а частіше одразу на 3 столи! Через 3 тижні провели наш перший Хеллоуін, який я не забуду ніколи, як і всі ті, хто брав в ньому участь! З того періоду в нашу клуб почав ходити Байтлер Фіма. Єдиний гравець, який більш-менш стабільно навідувався в наш клуб, з тих, хто прийшов практично на самому початку!

 

4 етап. Далі довелось пробувати інші місця, бо в Альфі нам ставало затісно.
Грали в«Кухлі» на Оболоні і потрапили до легендарного «Папа Джон» на вул. Воровського (сучасна Бульварно-Кудрявська).

 

 

5 етап. Десь через 2 місяці почали збиратись двічі на тиждень і майже одразу перейшли на триденний режим. грали щовівторка та 2 рази у п'ятницю-суботу-неділю. І це все ще в далекому 2009 році! Тоді постійно проводили легендарні алкомафії! Рекорд за кількістю столів та відвідування поставили в «Папа Джоні», коли грали на двох поверхах та зробили 5 столів. Тоді ми мали до 70 учасників за вечір.

 

 

6 етап. 7 березня 2010 року - офіційно відкрили нашу особисту резиденцію на Кловській, орендувавши офіс розміром 214 м кВ. Зробили там бар, мали 8 залів для мафії та покеру. Є дуже багато чого згадати, але дітям не розкажеш).

 

 

 

Проводили турніри по покеру, робили гучні вечірки.


Рекорди того часу- збирали кілька раз близько 80 людей, які одночасно грали в мафію за 3-4 столами, грали в покер ще за 3-4, бухали та грали в настільні ігри і т.д.

В той період стабільно збирались 5 днів на тиждень!

 

 

Щоправда, ми значно випередили свій час. Якби мали таку площу зараз, то зробили б на основі цього вільний простір з майстер-класами, квест кімнати і т.п. А тоді, пропахавши 4 місяці з Дановським на пару, ми не отримали нічого. Та ще й довелось докласти ще приблизно по 2000 у.о. з кожного. От тоді в мене вперше в житті з'явився відносно значний борг. 

5 червня 2010 року відбулась остання зустріч в нашій резиденції на Кловській.
 Пам'ятаю, як звідтіля з'їзжали, довелось перефарбовувати практично всі стіни в приміщенні, площею 214 квадратів! На це витратили кілька днів. Ще й треба було нас бачити. Вранці та вдень ми ходили по співбесідах на роботу, а опісля збирались вдвох в цьому приміщенні, знімали костюми та в одних туфлях та спідньому до ночі фарбували стіни. Тоді був досить важкий період, але не шкодуємо, бо він нам дав дуже багатий досвід та закалив характер.

 

7 етап. Літо 2010 року. Після двохтижневої перерви на розгрібання всіх проблем, що були пов'язані з закриттям резиденції, відновили зустрічі в лаундж-барі «Чорний Кіт».
Саме тоді до нас прибився Мінецький Павло, від якого не можемо досі позбутись!) Тоді Паша мав довге волосся, ззаду зібране в хвіст ;)

 

 

 

Десь в цей період Дановський Ігор відійшов від справ в клубі та почав будувати свою кар»єру в банківській сфері. Дуже дякую Ігорю за плідну співпрацю та разоми пережиті пригоди! Ми і досі граємо картами, які намалював Ігор. До речі, 50% клубів в Україні грають саме ними!

 

8 етап. Осінь 2010 року- спробували кілька нових місць- грали в ТРЦ «Україна», почали активно ходити мафіозними тусовками в  боулінг-клуб Хамелеон, потім повернулись в «Папа Джон». 

Спробували навіть грати в приміщенні музею на вул.. Рогнединській, де навколо нас були великі акваріуми з рибками.
 

Тоді ж грали в Султан-кафе на Дружби Народів, в кафе «Март» на Либідській (тоді вперше пригадую Ройко Романа), в «Стіні» на великій Житомирській.

 

9 етап. 5 січня 2011 року – почали ігри в Челентано на Дружби Народів (вперше прийшла Короткова, чка затягнула потім багатьох людей на мафію), яке я знайшов практично випадково.
 

Але нічого не буває випадково, саме з цього місця нас запросили пограти в Челентано на Спаській.

 

10 етап. Зима-весна 2011 року. Спробували ще кілька місць- Югославію, Белладжио, грали на м. Деміївська, а також занесло навіть на м. Дарницю- в тамошнє Челентано.
 

11 етап. 6 квітня 2011 року – 180-та зустріч клубу відбулась в ЧЕЛЕНТАНО на СПАСЬКІЙ 9а!
На початку наших ігор, в Челентано було мало відвідувачів і ми регулярно влаштовували 3-4 столи!

 

 

12 етап. Коли були певні питання з Челентано, ми часто грали в інших закладах, найбільш частіше це був «Пан-Тай» та Джако на Ярославській. З цього часу і по сьогоднішній день — нашим основним місцем залишаэться Челентано на Спаській, 9а.


13 етап. Десь в 2012 році Лихацька Тася залучила мене до організації мафії в елітному фітнес клубі «5 елемент». Отримав цікавий досвід спілкування з забезпеченими людьми. Ця діяльність не заважала проводити зустрічі в нашому любому фемілі.
 


14 етап. Влітку-восени 2012 року провели наші перші турніри, що проходили в Челентано. 


 

 

15 етап. 25 травня 2013 року організували наш ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР з рольової мафії, які стали регулярними. На цей турнір приїхали гравці з наших філіалів у Дніпрі, Москві та Дюсельдорфі. Провели вже 7 подібних заходів за весь час.

 

 

16 етап. Восени 2013 року (старт — 6 вересня) з Ліхацькою Тасею спробували організувати новий клуб "Псімафія", який збирався по п'ятницям. Провели до 20-ти зустрічей. Проте через кілька місяців співпраці вирішили проводити заходи окремо з причини різного бачення та підходів до організації заходів.

Після цього етапу наш клуб став збиратись 4 рази на тиждень! Окрім вівторка, середи та суботи, додалась ще п'ятниця, як клубний день закритої мафії.

 

 

17 етап. Восени 2015 року (старт — 1 жовтня) з Лолі організували та провели близько 10 зустрічей клубу «Віп-Мафія», який діяв паралельно з нашим основним клубом на Спаській, 9а в Челентано.

 

 

18 етап. Десь з 2011 року займаємось проведенням мафіозних корпоративів паралельно з діяльністю клубу фемелі. Провели до 100 подібних заходів.

 

19 етап. Особисто відкрив філіали в Дніпрі, Луцьку, Житомирі та Львові. Наразі існують лише перші два. Також в нас є діючі філіали в Москві, Дюссельдорфі (Німеччина) та Борнмуті (Великобританія).

А ми граємо кожен Вт, Ср, Пт та Сб у Києві на м.Контрактовій, в Челентано (Спаська, 9а).

Фемелі підкорює світ!)

Автор — Заріцький Михайло

 Партнеры Обмен ссылками Админ