Звіт за вівторок (27.03.2018)

Доброго ранку, місто! Вчора на ігровому вечорі було 22 людини, з них декілька новеньких.
Будемо сподіватися, що Владлена Чернышева та Каті сподобалося і наша мафіозна сімейка поповниться ще двома цікавими дівчатами)
.
Мені пощастило пограти у 3х рейтингових іграх та 2х веселих нерейтингових.Особливо запам'яталась остання, у якій Ololo De Trol Сергій №2 у нульову ніч робить "перевірку "1 та дає його чорним. Це дуже дивує місто, оскільки 1 - це наш ведучий)
.
Тролов підписав цим собі вирок. Чорна Nina Kirilyuk Галина теж спалилася на голосуванні, бо голосувала в одиничку. Після ночі мирна Татьяна Панченко №12 вскривається коміссаром та дає чорну перевірку №9. Це був Дон мафії. Прекрасна №9 подивилася замріяними очима на гравців і забрала з собою №11 Petrov Vitalii -який і був справжнім коміссаром. Він був надзвичайно здивований)))
.
Наступної ночі з гри вибули лікар та мирний. Ранком настала черга ще однієї мафії, Галини - голосувала в №1 та спілкувалася з Доном мафії. Мирний Юрий Халик під №4 наполегливо хотів втопити Галину і мав рацію, тому що вона була путаною цієї гри.
.
Але червоний-червоний маніяк мабуть дуже співчував чорній команді. З його допомогою остання мафія №6 дожила до кінця гри)
.
Ще раз нагадую - найголовніше вибрати собі команду та йти плі-о -пліч, якщо це можливо, та вчасно розбігатися у разі необхідності

Галина НосоваПартнеры Обмен ссылками Админ